Informace pro zákazníky

Vážení zákazníci,

zde jsme připravili nejdůležitější informace, které by pro Vás mohly být užitečné při nákupu v našem obchodě. Váš Petr Čech Team

Postup při výměně zboží

Pokud Vám nesedí velikost zboží, nevyhovuje materiál nebo máte jiný důvod pro vrácení zboží, nabízíme Vám možnost výměny a to jak za jinou velikost, tak případně úplně jiný produkt. Doporučujeme Vám zaslat na e-mail eshop@petr-cech.cz jakou velikost či produkt jste si k výměně vybrali, abychom Vám jej odložili a eliminovali, že by se produkt během řešení výměny vyprodal.

Následně zašlete vracené zboží na naši fakturační adresu:

MAV Trading s.r.o.
Dolečky I 535
763 14 Zlín-Štípa

Do balíku prosím přiložte kopii faktury a vyplněný formulář "Návratkový list", který neleznete níže.

Postup při vrácení zboží

Pokud jste se rozhodli využít zákonné lhůty pro vrácení zboží, musíte nám tuto skutečnost oznámit nejpozději do 14.dne od obdržení zboží buď písemně, nebo na e-mail eshop@petr-cech.cz. Následně, nejpozději 14tý den od obdržení, zboží zaslat na naši fakturační adresu:

MAV Trading s.r.o.
Dolečky I 535
763 14 Zlín-Štípa

Do balíku prosím přiložte kopii faktury a písemnou žádost o odstoupení od Kupní smlouvy, kterou naleznete níže jako "Návratkový list".

Upozorňujeme Vás, že pro vrácení plné kupní ceny zboží musí být nepoužívané, nepoškozené a v originálním obale.

Postup při reklamaci zboží

Pokud jste na zboží zakoupeném v našem internetovém obchodě eshop.petr-cech.cz nalezli vadu materiálu nebo jeho zpracování, či jinou výrobní vadu, lze jej v záruční lhůtě zaslat k posouzení na naši adresu:

MAV Trading s.r.o.
Dolečky I 535
763 14 Zlín-Štípa

Do balíku prosím přiložte kopii faktury a vyplněný formulář s názvem "Reklamační protokol", který naleznete níže. Velmi Vám doporučujeme si před zasláním reklamace přečíst Obchodní podmínky, sekci Odpovědnost za vady zboží.

 

Ke stažení: